Square Complete Surfskate

5,0 // 1 recensies
Op voorraad (5+ stuks)

Beschrijving

Het Hydroponic Square cruiserboard is perfect om door de menigte in de stad te cruisen en tegelijkertijd behendige surfmanoeuvres uit te voeren. Het deck van dit cruiserboard is voorzien van een kicktail. Kicktails zijn onmisbaar voor veel technische manoeuvres.

Omdat het board al volledig is gemonteerd met alle benodigde onderdelen, is dit complete board vrijwel direct uit de doos klaar om mee te rijden.

  • Het deck is gemaakt van een 7-laags constructie die Canadees esdoorn en hardrock-esdoorn combineert voor de grootste duurzaamheid en pop
  • De lagen zijn stevig met elkaar verbonden door middel van epoxy
  • Grote wielen met een diameter van 65 mm voor snel cruisen door de stedelijke menigte
  • 95A-bussen zijn aan de hardere kant, wat stabiliteit biedt bij hogere snelheden maar minder wendbaarheid in bochten

Let op: Wanneer je een compleet cruiserboard koopt, moet je er altijd voor zorgen dat alles goed is vastgedraaid voordat je voor het eerst gaat rijden.

Model specificaties

ModelDeck lengteWielbreedteWielhardheid
31.5"31.5" (80cm)51mm83A
33"33" (83cm)45mm82A

Specificaties

Deck materiaal:
Hard Rock Esdoorn, Canadees esdoorn, 7-ply
Wielbasis:
17.5" (44.5cm)
Extra materialen:
Epoxy
Deck breedte:
10" (25.5cm)
Deck specificaties:
Kicktail, Cruiser
Lagerprecisie:
ABEC-7
Truck-type:
Standaard kingpin, Standaard hanger
Risers:
12mm
Bushings:
95A
Griptape:
Pre-gripped

Fabrikant

Naam:
Garba Maroubbra S.L.
Adres:
Pol. industrial Mata Rocafonda
Postcode:
08304
Woonplaats:
Mataro
Land:
Spanje

Recensies

Schrijf een recensie
Schrijf een recensie

Gidsen

Toon alle
SkatePro