De set van 4 Blood Orange Morgan Pro 80A Longboardwielen wielen zijn geschikt voor cruiser skateboards, longboards en surfskates. Gemaakt van zeer veerkrachtig urethane, zullen deze wielen onder je voeten heerlijk aanvoelen. De wielen zijn gemaakt van "Super High Rebound" (SHR) PU-rubber en zijn daarom zeer geschikt om op te skateboarden.
Deze zachte en gripvaste Blood Orange wielen met een hardheid van 80A zijn heerlijk voor je relaxte rit met je cruiser en voor gecontroleerde slides op hoge snelheid met je downhill board.
Patrick NeubeckBayreuth, DuitslandGeverifieerde koper5 van 5Precies zoals verwacht!BRESSON DAVIDGerzat, FrankrijkGeverifieerde koper5 van 5Voldoet aan al mijn verwachtingenLukas S.Olten, ZwitserlandGeverifieerde koper5 van 5Zwenkwielen van goede kwaliteit.dries e.Aalter, BelgiëGeverifieerde koper5 van 5zo'n goede wielen , kosten veel maar geen spijt , perfect for cruis'n . heb ze al meer dan jaar, rijd minstens 1 uur per dag ermee. Is gelijk nog niet zoveel aan zijn gewoon beetje afgesleten (iet kleiner) geen flatspots en zelfs de letters/tekening nog niet gans weg. build to last a loooong time :)Tereza KobrováPraha, TsjechiëGeverifieerde koper5 van 5Mooie wielen voor mij. De hardheid past bij me en ze zien er prachtig uit.Ivan F.Guarene, ItaliëGeverifieerde koper5 van 5Uitstekend!OLIVIER BERTHOUPlougoumelen, FrankrijkGeverifieerde koper5 van 5Zeer goed wiel dat geweldig werkt op een surfskate (in 80a). Ik was een beetje bang dat het patchcontact te krap zou zijn, maar dat is niet het geval, de slide is perfect met goede controle (een genot), en de grip is erg goed om te carven. Dat gezegd hebbende, moet je met gemoduleerde druk rijden, maar dat is een voordeel vanuit mijn oogpunt.Piotr Aleksander AntoszSarpsborg, NoorwegenGeverifieerde koper5 van 5Poprawiły wygląd deski 🙂Mergnat vivienTournefeuille, FrankrijkGeverifieerde koper5 van 5Uitstekend!
Mijn longboard rolschaatste in de lijm. Nu is het een raket. Mooie decoratie.
Ik zou het aanraden.james phillipsPortsmouth, Verenigd KoninkrijkGeverifieerde koper5 van 5mooi op een bhangra v2 met Paris v3, glijdt op snelheid - versnippert de gnar