Catiba High Pro Skateschoenen

5,0 // 3 recensies
€119,95
Cariuma Catiba High Pro Skateschoenen
Kleur: Off-white Vintage / Black
Uitverkocht product. Kan helaas niet meer geleverd worden
Bekijk vergelijkbare producten

Beschrijving

Duurzame en gripvaste hoge skateschoenen met goede ondersteuning voor de ankle

De Catiba High Pro Skateschoenen van Cariuma zijn een paar duurzame en toegewijde skateschoenen. Ze zijn gemaakt in een iets hoger hoog ontwerp voor extra stabiliteit rond de enkels. Als je op zoek bent naar een paar skateschoenen met boardgevoel, stabiliteit en tractie als belangrijkste kenmerken, dan zijn de Catiba High's iets voor jou.

Technische kenmerken

  • Plakkerige buitenzolen van natuurlijk rubber met een klassiek en gripvast visgraatpatroon
  • Dikke en gripvaste foxing strepen aan de zijkanten voor een verbeterde flick en boardgevoel
  • Verstevigd flick gebied (voorkant bovenkant) voor een langere levensduur
  • Anatomisch gevormde memory foam inlegzool met goede ondersteuning van de voetboog

Telkens als er een paar Cariuma sneakers wordt verkocht, plant Cariuma 2 bomen via hun eigen herbebossingsprogramma in Brazilië.

Importeur

Naam:
Centrano ApS
Adres:
Omega 6
Postcode:
8382
Woonplaats:
Hinnerup
Land:
Denemarken

Recensies

5 van 5 3 recensies
3 0 0 0 0
Schrijf een recensie
Schrijf een recensie
Sandro D'Angelo Zürich, Zwitserland Geverifieerde koper 5 van 5 Super schoen! Mijn favoriet op dit moment Ina Bernhardt Zürich, Zwitserland Geverifieerde koper 5 van 5 Super schoen! Precies zoals beschreven :) Super comfortabel, je zweet niet, goede grip en lekker licht. Danny G. dirksland, Nederland Geverifieerde koper 5 van 5 Wat een waanzinnig mooi en fijn paar schoenen is dit. Zelf skate ik jaren al niet meer, maar vanwege het draagcomfort draag ik nog steeds erg skateschoenen. Na jarenlang dragen van Coverse schoenen nu de overstap gemaakt op dit relatief onbekende merk schoenen. De schoenen zitten als gegoten en zijn erg comfortabel. De schoenen hebben geen “break-in” tijd nodig. De zolen zijn gemaakt van organisch materiaal en deze zijn heerlijk dik. Bij de aanschaf van een paar claimt Cariuma 2 bomen terug te planten ter compensatie. Het klinkt aardig duurzaam en Carina claimt ook duurzaam te zijn. Nog een mooie bijkomstigheid is dat de pasvorm volgens het maatstaven juist is. Normaal draag ik maat 42 EU van schoen en met deze is dat niets anders. Een prima keus!

Gidsen

Toon alle
SkatePro