Het product is uitverkocht, en komt naar verwachting NIET meer op voorraad. Bekijk vergelijkbare producten
×
Menu

Oblivion 79 Ski's + Attack 11 GW Skibindingen

Uitverkocht product. Kan helaas niet meer geleverd worden
Bekijk vergelijkbare producten

Beschrijving

De Oblivion 79 van Head is ontworpen als ideale keuze voor gemiddelde rijders of gevorderde rijders die voor park sessies gaan. De kern van deze ski's is gemaakt van hout. Als je op zoek bent naar een lange levensduur van je ski's, geeft de houten je kern dat precies.

Deze ski's hebben een twintip basislijn wat je de mogelijkheid om voor- en achteruit te rijden. De radius van dit skimodel kan variëren tussen 15.2m en 21.1m afhankelijk van de lengte. Voor ski's met een gemiddelde radius tussen de 15-18m, krijg je goed starten van de bochten en controle bij het snel afdalen. Bij radius maten die hoger zijn dan 18m, krijg je langere bochten en geweldige controle bij hoge snelheid.

  • These park skis van Head met een breedte in het midden van 80mm zijn ideaal voor snelle bochten op de piste
  • De Attack 11 GW Skibindingen bindingen worden meegeleverd met een drill-in optie
  • Deze bindingen hebben DIN waarden die kunnen liggen tussen 3 - 11

Model specificaties

ModelRadius
154cm15.2m
163cm17.1m
172cm19.1m
181cm21.1m

Specificaties

Breedte:
113/80/107 mm
Taille Breedte:
80mm
Beste gebruik:
All Mountain, Park
Skills:
Gemiddeld, Gevorderd
Gewicht - pr. paar:
3660g
Gewicht met bindingen - per paar:
5570g
Kern materiaal:
Hout
Profiel:
TwinTip
Binding:
Inclusief. Ingeboord
Binding Type:
GripWalk Binding
Werkt Met Boots:
Alpine Adult Boots (ISO 5355), GripWalk Boots (ISO 23223), GripWalk Toe Pin Boots (ISO 23223), GripWalk Toe & Heel Pin Boots (ISO 23223)
DIN instelling:
03-nov
Extra Kenmerken:
UHM C Base
Geslacht:
Unisex

Fabrikant

Naam:
Head Sports GMBH
Adres:
Wuhrkopfweg 1
Postcode:
6921
Woonplaats:
Kennelbach
Land:
Oostenrijk

Recensies

Schrijf een recensie
Toon alle

SkatePro