Beschrijving
De Ion Onyx Core Semidry wetsuit met borst rits in 5/4mm dikte is een ideale volledige oplossing voor watersporten zoals kitesurfen, surfen, wakeboarden, windsurfen en SUP (Stand Up Paddling) met geweldige bewegingsvrijheid, zeker bij de armen en benen waar dit hoofdzakelijk nodig is. Naast dat hij je warm houdt in koud water zal hij je ook beschermen tegen de windchill factor.
Het wetsuit is gemaakt met Ion´s Hot Stuff voering aan de binnenkant van het wetsuit op de borst om je comfortabel te houden.
Het knie gedeelte is extra beschermd met Supra Tex nylon (hoog niveau slijtbestendig textiel) voor betere duurzaamheid en om bescherming tegen slijtage van het pak te optimaliseren. Tevens heeft dit wetsuit verbeterd comfort en flexibiliteit doordat de kraag, polsen, knieën en ellebogen een contour cut hebben om de natuurlijke vormen van het lichaam te volgen. Het wetsuit heeft een sleutel zak aan de binnenkant van de borst.
De algemene gids van Ion (kan verschillen van individu tot individu) informeert dat dit wetsuit geschikt is voor temperaturen van 32° graden Fahrenheit tot 48° graden Fahrenheit.
Kenmerken:
- Aqua-A
Aqua-A is een oplossingsvrije op water gebaseerde lijm gebruikt in alle Ion wetsuits.
- Naadversterkingen
Om stress punten te versterken in het wetsuit, heeft Ion Melco tape toegevoegd voor verhoogde duurzaamheid. Opmerking van Ion: “Als je per ongeluk je wetsuit op een warme dag in de kofferbak laat liggen, gaat hij schilferen. Geen paniek! Gebruik voorzichtig een strijkijzer over het aangedane gedeelte zodat de lijm wordt geactiveerd door de warmte.”
- Contour Cut
Wetsuits volgen de lichaamscontouren voor verbeterde flexibiliteit en comfort. Alle Ion wetsuits worden met contour cut geleverd.
- Afvoergaten
Om ophoping van water te voorkomen op plekken waar overlappend textiel zit zijn afvoergaten toegevoegd. De afvoergaten worden niet groter.
- Interne Sleutel Zak
Aan de binnenkant van het wetsuit zit een interne zak voor sleutels die tegen water kunnen.
- GBS - Gelijmde Niet-zichtbare Naden
Om neopreen panelen effectief aan elkaar te hechten zodat geweldige water afstoting bereikt wordt, heeft men lijm in combinatie met het aan elkaar naaien van de panelen gebruikt.
- Supra Tex
Gebruikte stoffen voor de meer blootgestelde gedeelten van het wetsuit - bijvoorbeeld de knie gedeelten. Het Supra Tex textiel is meer slijtage bestendig.
Passende onderdelen
Vind producten die samen gaan met ION Onyx Core 5mm Frontzip 2018 Wetsuit:


